herb gminy ksawerow.png URZĄD GMINY KSAWERÓW

STRONA GŁÓWNA

wszystkie

#
#
20 grudnia w UKS ATLAS odbyło się spotkanie wigilijne
#
Serdecznie zapaszmy na fotorelację z jasełek bożonarodzeniowych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Ksawerowie, które odbyły się 21 grudnia 2017 r.
#
Serdecznie zapaszmy na fotorelację z jasełek bożonarodzeniowych oddziałów przedszkolnych w Woli Zaradzyńskiej, które odbyły się 19 grudnia 2017 r.
#
Serdecznie zapaszmy na fotorelację z jasełek bożonarodzeniowych Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej, które odbyły się 18 grudnia 2017 r.

z Gminy

#
zapraszamy na ciekawostki z naszej okolicy.
#
Podczas Sesji Rady Gminy Ksawerów, która odbyła się 28 grudnia 2017 r. radni podjęli decyzję o zmianie na stanowisku przewodniczącego Rady Gminy Ksawerów.
#
Już tradycyjnie corocznie publikujemy życzenia, które z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku napływają do Urzędu Gminy Ksawerów.
#
Wielki finał akcji charytatywnej zorganizowanej dla chorego na neuroblastomę IV stopnia Bartka Pawlaka nastąpił w sobotę 16 grudnia 2017 r. w GDKzB w Ksawerowie.
#
Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Widzewie zaprezentowały swój świąteczny repertuar na Jasełkach Bożonarodzeniowych, które odbyły się 15 grudnia w sali kominkowej Gminnego Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie.

Gmina TV

#
Wizyta Delegacji Ukraińsko - Mołdawskiej w Gminie Ksawerów
#
Gmina Ksawerów - Inwestycje 2015

Echo

#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie LISTOPAD / GRUDZIEŃ
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie PAŹDZIERNIK / LISTOPAD
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie SIERPIEŃ / WRZESIEŃ 2017
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie SIERPIEŃ / WRZESIEŃ 2017
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie CZERWIEC / LIPIEC 2017