logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Badaj się! Nie czas na wstyd!

ZAPROSZENIE

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z bezpłatnego badania profilaktycznego w ramach programu finansowanego ze środków unijnych pn. „Program badań przesiewowych w kierunku wykrycia nowotworu jelita grubego realizowany przez Pabianickie Centrum Medyczne”

Badania wykonywane w ramach programu są bezpłatne, bezbolesne, dostępne bez skierowania i bez kolejki.

Projekt skierowany jest do osób, które zamieszkują na terenie obszarów wiejskich oraz miejscowości poniżej 20 000 mieszkańców na obszarach słabo zaludnionych województwa łódzkiego.

Treść pod plakatem

Treść z plakatu:

Badaj się! Nie czas na wstyd!

Beneficjent: Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Program badań przesiewowych w kierunku wykrycia nowotworu jelita grubego realizowany przez Pabianickie Centrum Medyczne".

Badania przesiewowe w kierunku wykrycia nowotworu jelita grubego dla osób, które nie miały wykonywanej kolonoskopii w ostatnich 10 latach (poza pacjentami z HNPCC), u których nie występują objawy kliniczne sugerujące istnienie raka jelita grubego i które są w wieku:

50-65 lat, niezależnie od wywiadu rodzinnego,

40- 49 lat, które mają krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano raka jelita grubego,

25- 49 lat, z rodzin u których wystąpił dziedziczny rak jelita grubego niezwiązany z polipowatością (HNPCC).

Zgłoś się do Pabianickiego Centrum Gastroenterologii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowiej na bezpłatną kolonoskopię, wraz ze znieczuleniem.

Okres realizacji projektu: od września 2018 roku do września 2021 roku.

Realizacja projektu: Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o., Pabianice ul.Jana Pawla II 68, Pabianickie Centrum Gastroenterologii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowiej; Pracownia Endoskopii: tel. 42 22 53 838, 42 22 53 837.

Biuro Projektu: Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o., Pabianice ul. Jana Pawła II 68 tel.42 22 53 540.

ilość odwiedzin: - 1284