logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Bale ostatkowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

W ZSP w Gminnym Przedszkolu w Widzewie odbyły się ostatki dla Babci i Dziadka w klimacie dawnych lat. Na tą wspaniałą uroczystość przybył również pan Adam Topolski wójt Gminy Ksawerów. Dzieci wykonały piękne przedstawienie tańczyły min. do utworu Haliny Kunickiej ,,Orkiestry Dęte’’, zatańczyły ,,Lambadę’’. Dzieci i dziadkowie uczestniczyli też w przedstawieniu cyrkowym oraz w ostatkowym poczęstunku, nie zabrakło pączków, faworów i innych przysmaków.

Przedszkolaki z oddziałów w szkole tego dnia miały Bal Ostatkowy w swojej sali (przybyły Elzy, rycerze oraz inne postacie bajkowe). Przedszkolaki ze szkoły swoje babcie i swoich dziadków gościli już nieco wcześniej na przedstawieniu Jasełkowym i również ugościli swoich dziadków pysznymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Życie przedszkolaków ubarwione atrakcjami, radosnymi chwilami i zabawą daje wszystkim wiele radości.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ksawerowie, Gminne Przedszkole w Widzewie

W przedszkolnej sali ustawiona jest dekoracja przy której stoją przedszkolaki. Na środku sali soi wójt z mikrofonem. Na pierwszym planie dziadkowie i babcie Scenka przedstawiająca uczennice w spódniczkach wkropki i chłopców z trąbkami Przedstawienie w przedszkolu Uczniowie przebrani w stroje z ulubionych bajek Przedszkolaki podczas przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka Dzieci ubrane w białe stroje trzymają w rękach kolorowe pompony. W tle inna grupa ubrana w beżowe stroje z kamizelkami

ilość odwiedzin: - 150