logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Bardzo duże zainteresowanie książką o gminie Ksawerów

Zainteresowanie monografią naszej gminy jest coraz większe. Przypominamy, że każde gospodarstwo domowe może BEZPŁATNIE otrzymać jeden egzemplarz monografii opisującej historię gminy Ksawerów na przestrzeni ostatnich 200 lat.

Jak można otrzymać książkę? Wystarczy wyciąć kupon (publikowany w numerze 4/62 Echa gminy Ksawerów), wypełnić oświadczenie i odwiedzić Urząd Gminy Ksawerów (III piętro, pok. 305). Po przekazaniu kuponu oraz okazaniu rocznego rozliczenia PIT za 2018 r. (pierwszej strony potwierdzającej rozliczanie podatku jako mieszkaniec gminy Ksawerów) urzędnicy przekażą Państwu książkę. Osoby, które zamieszkują jedno gospodarstwo domowe, a są zainteresowane większą ilością egzemplarzy lub nie są mieszkańcami naszej gminy, będą mogły wkrótce zakupić książkę (szczegóły w najbliższym wydaniu Echa gminy Ksawerów). 

W ubiegłym tygodniu wójt Adam Topolski osobiście wręczył książki członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich z Ksawerowa, które wymieniły swoje kupony.

1.jpg

 

ilość odwiedzin: - 1963