logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Bombka 100-lecia

Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej przygotowuje się do obchodów 100-lecia szkoły.

W listopadzie 2022 r. został ogłoszony szkolny konkurs dla uczniów klas I – VIII na wykonanie bombki z okazji 100 – lecia szkoły.

Uczniowie wykonali ponad pięćdziesiąt bombek. Przygotowane ozdoby miały różne kształty, były tradycyjne bombki ale również serduszka, domki czy prezenty. Autorzy prac udekorowali je symbolami przypominającymi o obchodach 100-lecia szkoły, które odbędą się w terminie 12-13 maja 2023r.

Jury w składzie: pani dyrektor Barbara Staszewska, pani wicedyrektor Paulina Danka, pani Joanna Witkowska-Muszyńska (nauczyciel języka angielskiego) oraz radna Gminy Ksawerów pani Monika Nocuń wybrało najpiękniejsze ozdoby.

Wykonane prace były oryginalne, każda była piękna i wyjątkowa.

Jury przyznało miejsca I, II, III oraz wyróżnienia. Na ogłoszenie wyników musimy jednak zaczekać do Jasełek, które odbędą się 22 grudnia 2022 r. Podczas uroczystości uczniowie najciekawszych i najpiękniejszych prac zostaną nagrodzeni.

Dwie plastikowe bombki udekorowane biało-czerwonymi drewnianymi dekracjami Bombka w kształcie żółtego prostokąta z napisem "100-lecie Szkoły" Bombka w kształcie stożka oplecionego sznurkiem. Na bombce złota wstążka i choinka Bobka obłożona biało-brązowym sznurkiem. Na wierchu przyklejone kolorowe guziki i gwiazdeczki Bombka udekorowana niebieskim i czerwonym sznurkiem. Góra i dół bombki w kolorowych kuleczkach Na granatowo-srebrnej bombce czerwone pole w kształcie migdała w którym znajduje się srebrny napis "Stolat" Błękitno-srebrne basy z brokatowego papieru. Na wierzchu czerwony napis 100 z takiego samego papieru Bombka w kształcie budynku. Udekorowana brokatem na granatowym tle srebrny napis SP w Woli Zaradzyńskiej. Na górze biała kokardka Na bombce  w kształcie serca dekoracja z jelonkiem bombka udekorowana biało-czerwonymi wstążkami. Na wierzchu napis 100 z granatowej wstążki Biała bombka udekorowana różyczkami. Na wierzchu granatowo-czerwona wstążka. Na drewnianym tle naklejone zdjęcie szkoły z dawnych lat. Wokół dekoracje ze sztucznej jarzębiny Na stole poukładane konkursowe bombki Trzy kobiety oceniają konkursowe bombki Choinka udekorowana konkursowymi bombkami

ilość odwiedzin: - 554