logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Dotacje na uruchomienie działalności dla osób poniżej 30 roku życia

Jeśli jesteś osobą pozostającą bez pracy (w tym: straciłaś/eś pracę po 1.03.2020 roku z powodu COVID-19), mieszkasz bądź uczysz się na terenie województwa łódzkiego i masz mniej niż 30 lat, to możesz uzyskać dofinansowanie na założenie firmy.

Oferujemy jednorazową dotację w kwocie 23050 zł oraz wsparcie pomostowe, które pomoże pokryć najważniejsze koszty (w tym składki ZUS) przez 6 miesięcy. Kwota miesięcznego wsparcia pomostowego to 2800 zł. Za pieniądze z dotacji możesz kupić wszelkie aktywa trwałe i środki obrotowe: wyposażenie, sprzęt elektroniczny, samochód, zatowarowanie, przeprowadzić remont pomieszczeń itp. Możliwości są niemal nieograniczone.

Łącznie mamy więc dla Ciebie wsparcie finansowe w kwocie 39850 zł.

Oferujemy również cykl szkoleń, podczas których przyszli przedsiębiorcy poznają podstawy prowadzenia firmy. Jeśli nie prowadziłaś/eś nigdy firmy, nie bój się – wszystkiego Cię nauczymy!

Wszystko jest bezpłatne! Ba!, to my płacimy za udział w szkoleniach (wypłacając wszystkim stypendium), zapewniamy catering, a także zwracamy koszty dojazdu czy opieki nad dziećmi.

Wszystko bez ryzyka! Dotacja jest bezzwrotna (jedynym warunkiem jest utrzymanie założonej w projekcie firmy przez minimum 12 miesięcy i – co oczywiste – rozliczenie uzyskanego wsparcia).

Dokumenty rekrutacyjne, w tym regulaminy dostępne są na stronie projektu.

Obecnie zostały ostatnie miejsca w tzw. subregionie łódzkim, obejmującym mieszkańców powiatów: łódzkiego wschodniego, pabianickiego, zgierskiego oraz brezińskiego.

Więcej informacji na podanej wyżej stronie www oraz pod numerem: 737 953 011.

ilość odwiedzin: - 641