logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Dzień Edukacji Narodowej

Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski z okazji Dnia Edukacji Narodowej składa wszystkim nauczycielom i pracownikom szkół życzenia pogody ducha, poczucia spełnienia i satysfakcji zawodowej oraz tego, aby ich odpowiedzialna praca zawsze znajdowała uznanie w sercach wychowanków.

W tym roku Nagrody Wojta Gminy Ksawerów za zaangażowanie i osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczo-opiekuńczej otrzymały dyrektorki placówek oświatowych: Małgorzata Tokarczyk, Barbara Staszewska oraz Maria Szaszkiewicz, a także nauczycielki:

  • Sylwia Przezdzięk (Gminne Przedszkole w Widzewie - wychowanie przedszkolne);
  • Agnieszka Figiel (Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej - j.polski);
  • Katarzyna Wołosz (Szkoła Podstawowa w Ksawerowie - j.polski i historia).

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy również dla pierwszoklasistów, którzy podczas uroczystej akademii w Szkole Podstawowej im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej zostali pasowani na uczniów. 

Zastępca Wójta i Sekretarz Gminy wręczają Barbarze Staszewskiej Nagrodę Wójta Zastępca Wójta i Sekretarz Gminy wręczają Agnieszce Figiel Nagrodę Wójta trzech uczniów ubranych w stroje galowe stoi w poczcie sztandarowym. Osoba na środku trzyma sztandar Dyrektor Szkoły Pani Barbara Staszewska mianuje na ucznia symbolicznym dużym ołówkiem Grupa pierwszoklasistów siedząca na ławkach. Z boku uczniów stoi dyrekcja szkoły i wychowawczyni Zastępca Wójta i Sekretarz Gminy wraz z nagrodzoną dyrektor Gminnego Przedszkola w Widzewie i nauczycielką

ilość odwiedzin: - 1214