logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom (również tym emerytowanym) oraz wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą oraz za promowanie wśród uczniów pięknych postaw i wartości.

Wójt Adam Topolski wspólnie z wiceprzewodniczącą Rady Gminy Ksawerów Anną Szcześniak - Rydz przekazali dzisiaj na ręce dyrektorów placówek oświatowych bukiety kwiatów, składając wszystkim najlepsze życzenia sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Gospodarz naszej gminy wręczył nauczycielom nagrody za zaangażowanie i osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczo-opiekuńczej.

Nagrody Wójta Gminy Ksawerów otrzymały:

  • Karina Kwaśny (Gminne Przedszkole w Widzewie)
  • Beata Gratel-Woźniak (Szkoła Podstawowa im. Henryka Jordana w Ksawerowie)
  • Anna Hanszke (Szkoła Podstawowa im. Henryka Jordana w Ksawerowie)
  • Marzena Martynowska (Szkoła Podstawowa im. Henryka Jordana w Ksawerowie)
  • Marzanna Ludziejewska (Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej)
  • Grażyna Siara (Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej)

Wójt wręczył ponadto nauczycielce Dagmarze Sobańskiej akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Dzisiejszy dzień był wyjątkowy również dla pierwszoklasistów, którzy podczas uroczystej akademii w Szkole Podstawowej im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej zostali pasowani na uczniów. Po akcie ślubowania zostali oficjalnie przyjęci do społeczności swojej szkoły, prezentując dumnie własne legitymacje szkolne.

ilość odwiedzin: - 2742