logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

e-Bank Talentów 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich muzycznie uzdolnionych uczniów z całej Polski do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego.
“e-Bank Talentów 2021” jest to pionierski projekt skierowany do najzdolniejszych młodych artystów od 13 do 22 roku życia z całej Polski. 

Misją programu jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery.

W ramach programu każdy z 40 wyłonionych stypendystów otrzyma możliwość indywidualnych lekcji mistrzowskich oraz spotkań z wybitnymi autorytetami z dziedzin pokrewnych - pomocnych w budowaniu kariery. Zajęcia poprowadzą m.in. Adam Sztaba, Jakub Józef Orliński, Krzesimir Dębski, Grupa MoCarta, Marek Sierocki oraz wielu innych.

Podczas II edycji stypendyści dowiedzą się jak zbudować zespół, współpracować z mediami, jak chronić swoje prawo intelektualne - autorskie oraz jak rozpocząć komponowanie muzyki filmowej. Ponadto w ramach programu każdy stypendysta zgłębi tajniki produkcji muzycznej, prezencji medialnej, podstaw improwizacji, PR-u i rozwoju osobistego.

W ramach programu e-Bank Talentów 2021 prowadzimy nabór do klas:

  • akordeonu - Klaudiusz Baran,
  • wiolonczeli - Tomasz Strahl, Jakub Dubik, Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas,
  • skrzypiec - Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Jakub Jakowicz,
  • altówki - Katarzyna Budnik,
  • saksofonu - Paweł Gusnar. 

Aby wziąć udział w programie należy:

  • nagrać krótki materiał audio-video prezentujący umiejętności artystyczne.
  • wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy.

Do poprzedniej edycji programu zgłosiło się ponad pół tysiąca osób z całej Polski! Zgłoszenie i udział w programie są całkowicie darmowe a w przypadku takiej samej punktacji konkursowej decyduje kolejność zgłoszeń. 

Głównymi partnerami programu jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Instytut Muzyki i Tańca. Organizatorem projektu jest Fundacja Master Art.

Aplikacje do programu przyjmowane są do 25 czerwca 2021.

ilość odwiedzin: - 821