logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Fantastyczna zabawa podczas "Babskiej Biesiady"

8 marca w Dniu Kobiet Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie zorganizował coroczną "Babską Biesiadę".

Na spotkanie w babskim gronie przybyły tłumnie mieszkanki naszej gminy. W programie długo wyczekiwanego wydarzenia znalazły się takie atrakcje jak m.in. porady modowe trenerki wizerunku, program artystyczny Kabaretu Xavery czy występ wokalistów Klubu Seniora. Oprawę muzyczną towarzyszącą wspólnemu biesiadowaniu przygotował zespół muzyczny pod przewodnictwem Michała Makulskiego, a gospodarz naszej gminy - wójt Adam Topolski wręczył (wspólnie z radnymi) kwiaty wszystkim paniom. Na tym jednak nie koniec - na wszystkie biesiadniczki czekał pyszny tort, ufundowany przez wójta.

ilość odwiedzin: - 1533