logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Finał projektu "FOTOPLASTYKON"

26 stycznia br. w GDKzB odbył się finał projektu "FOTOPLASTYKON" - był to pokaz filmów zrealizowanych przez uczestników projektu, dotyczących naszej gminy.

 

30 listopada ub. r. w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie rozpoczęliśmy realizację projektu pod nazwą "Cykl warsztatów dotyczących tworzenia krótkich form filmowych Fotoplastykon". Projekt skierowany był do młodzieży z terenu naszej gminy i okolic. Wzięło w nim udział 15 osób. W ramach projektu odbyły się warsztaty montażowe, operatorskie, dziennikarskie, produkcji filmowej, scenariuszowe i aktorskie. Prowadzącym warsztaty był Leszek Bonar – z TVP3 Łódź. Warsztat aktorski poprowadził Bronisław Wrocławski

 

Pełna fotorelacja z projektu dostępna jest na stronie www.kultura-ksawerow.pl w zakładce Fotoplstykon.

 

DSC06748.JPG

 

formatka FOTOP.jpg

 

 

ilość odwiedzin: - 1659