logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022

Baner promujący Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju - granatowo -zielona kolorystyka, logotypy Urzędu Marszałkowskiego, Łódzkie dla Biznesu, Fundusze Europejskie, Flaga RP, Flaga UE. W centralnej części napis "Bądź motorem postępu"

Już 23 czerwca br. w hotelu VH Andel’s Łódź odbędzie się III edycja Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022.

Forum to merytoryczne i skoncentrowane na faktach wydarzenie gospodarcze, organizowane przez Województwo Łódzkie. Podczas wydarzenia poruszona zostanie bardzo aktualna i szeroko komentowana kwestia procesu sprawiedliwej transformacji. Dyskusje i wykłady będą  koncentrować się między innymi na budowaniu i promowaniu innowacyjnej gospodarki z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Forum to miejsce dla osób z pomysłami na lepsze jutro, innowatorów, przedsiębiorców, którzy nie tylko chcą podążać w rytm zmian, ale je współtworzyć. To też przestrzeń dla wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoja wiedzą, szukają nowych rozwiązań i partnerów w biznesie.

Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi różne branże, wystąpienia ekspertów oraz debatę w obszarze transformacji i wyzwań, które się z nią wiążą. Szerokie spektrum tematów oraz znakomici goście sprawią, że Forum będzie ważnym i interesującym miejscem wymiany cennych opinii oraz doświadczeń, pozwoli spojrzeć na wyzwania współczesnej gospodarki z różnych perspektyw wyznaczających pożądane kierunki rozwoju regionu i firm.

Tegoroczne Forum odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej obrady stacjonarne z możliwością udziału online. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej Forum Biznesu.

ilość odwiedzin: - 462