logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Jarmark Świąteczny w GDKzB

18 grudnia w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie odbył się Jarmark Świąteczny podczas którego można było nabyć m.in. wyroby rękodzielnicze idelane na prezenty świąteczne oraz zjeść pyszne pierogi serwowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Nowa Gadka.

Po Jarmarku odbył się Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu Studia Piosenki oraz Klubu Seniora. Przy okazji tego wydarzenia harcerze z Pabianic przekazali Wójtowi Gminy Ksawerów Betlejemskie Światło Pokoju.

Na stole poukładane ręcznie robione ozdoby świąteczne. Na pierwszym planie ozdoby świąteczne. Z tyłu dwie kobiety stojące za stołem Dwie kobiety siedzą przy stole na którym leżą wykonane przez nich artykuły Przy stole stoją kobiety i mężczyzna w nakryciach głowy z bałwankami. Na stole patelnia na której smażą się pierogi. Na scenie stoją dwie harcerki. Jedna z nich przekazuje wójtowi gminy symboliczną latarenkę ze światłem betlejemskim. Na cenie stoi gruba osób, które wykonywały piosenki podczas koncertu Na ustawionych krzesłach siedzi publiczność

ilość odwiedzin: - 553