logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Komunikat meteorologiczny

Komunikat meteorologiczny z godz. 13:08 dnia 09.06.2022
Nazwa biura IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu
Zjawiska Burze z gradem
Obszar województwo łódzkie powiat pabianicki oraz powiaty: bełchatowski, brzeziński, łaski, łódzki wschodni, Łódź, pajęczański, piotrkowski,Piotrków Trybunalski, poddębicki, radomszczański, sieradzki, wieluński, wieruszowski,zduńskowolski, zgierski
Sytuacja meteorologiczna Z południa na północ przemieszczają się burze. Towarzyszyć im będą intensywne opady deszczu, miejscami do 10-15 mm/h, miejscami padał będzie grad o średnicy do 2-3 cm. Burze ponownie rozwijać się mogą w godzinach popołudniowych, również wtedy możliwy jest intensywny deszcz.
Uwagi Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Godzina i data wydania godz. 13:08 dnia 09.06.2022
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.

ilość odwiedzin: - 538