logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Ksawerów nie zawiódł!...reprezentacja owszem

Naszym "orłom" nie udał się pierwszy mecz na mundialu. Pomimo dwóch "naszych" bramek i jednej rywala - przegraliśmy. Nie zawiedli natomiast ksawerowianie, którzy dzielnie dopingowali nasz zespół do ostatniej - doliczonej minuty. Trzymamy kciuki za wygraną w niedzielnym (kluczowym) spotkaniu z reprezentacją Kolumbii!

W Moskwie mieliśmy swoją reprezentację na czele z Frankiem Zgodą (młodym piłkarzem), który wyszedł na murawę stadionu w parze z Arkadiuszem Milikiem.

IMG_0106_2.jpg

W Ksawerowie - punktualnie o godzinie 17.00 na terenie ośrodka charytatywnego, ruszył głośny - lokalny doping sympatyków futbolu. W tym ważnym dniu nie mogło naturalnie zabraknąć najmłodszych "biało-czerwonych" mieszkańców naszej gminy. Przygotowaną na tę okazję strefę kibica zdominowały jednak przedstawicielki płci pięknej, które w tym dniu - wspólnie z uczestniczkami grupy tańca towarzyskiego - świętowały zakończenie "sezonu zumbowego" sekcji tanecznej GDKzB w Ksawerowie. W trakcie piłkarskich okrzyków i przyśpiewek dało się słyszeć również męskie głosy - m.in. wójta Adama Topolskiego który partycypował w przygotowaniu wydarzenia oraz Pawła Kasznickiego - pomysłodawcy eventu i bezkonkurencyjnego instruktora zumby. Przygotowane na tę okazję dwa pyszne torty osłodziły gorycz piłkarskiej porażki, a symboliczna lampka szampana uczciła kolejny, fantastyczny "zumbowy" sezon!

duże.jpg