logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Mieszkasz w gminie? Zgłoś się do "opłaty śmieciowej"

Przypominamy właścicielom nieruchomości o obowiązku zgłaszania w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi  -  osób zamieszkujących na danej nieruchomości - zameldowanych i niezameldowanych.
 
Właścicielu nieruchomości, który wynajmujesz pokoje - masz obowiązek zgłosić wszystkie osoby zamieszkujące do "opłaty śmieciowej". Sąsiedzie, sprawdź czy płacisz tylko za siebie!
Obowiązek zapłaty powstaje za każdy miesiąc, w którym na danej nieruchomości zamieszkuje mieszkaniec. Jeżeli stwierdzą Państwo niezgodności w deklaracji śmieciowej (np. niewłaściwą liczbę domowników zamieszkujących gospodarstwo domowe), konieczne jest złożenie deklaracji w siedzibie Urzędu Gminy (pokój 403 - IV piętro) lub drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Ksawerów, 95-054 Ksawerów, ul. Kościuszki 3 h, co pozwoli uniknąć odpowiedzialności w takiej sytuacji.
Druk deklaracji dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Ksawerów: www.ksawerow.4bip.pl (zakładka: dla interesanta - formularze i wnioski- gospodarka odpadami).
Informacja: tel.: 42 213 80 50 w.31, e-mail: dochodowygo@ksawerow.com

ilość odwiedzin: - 1135