logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

O ogrodach bez ogródek- zapraszamy na ogrodowe warsztaty

zielony plakat zawierający rysunki warzyw. W tle informacja o warsztatach z numerem telefonu i terminem spotkania w pabianicach

Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na "Warsztaty ogrodnicze". Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 42 663 35 60 w Departamencie Klimatu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Miejsce i termin spotkania - 25 lipca 2023, godz. 14:00 - Rodzinny Ogród Działkowy "Stszica" ul. Jana Pawła II 52/56 95-200 Pabianice.

Na uczestników warsztatu czekają upominki oraz poczęstunek.

Zdjęcie przedstawiające czerwone kalosze i zielonką konewkę na tle ogrodu

Trwa cykl szkoleń online organizowanych w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”, którego pomysłodawcą jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. Zapraszamy wszystkich entuzjastów ogrodnictwa z województwa łódzkiego na inspirujące webinaria, pełne praktycznych wskazówek i porad ekspertów. Doświadczeni specjaliści, w tym wybitni fachowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, poprowadzą szkolenia, podczas których podzielą się nieocenionymi poradami dotyczącymi aranżacji nieużytkowanych przestrzeni oraz pielęgnacji roślin w harmonii z naturą i zmieniającym się klimatem.

Aby wziąć udział w webinariach, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy

ilość odwiedzin: - 256