logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Piknik Profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka za nami

W minioną sobotę 03.06.2023 r. odbył się Piknik Profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka. Piknik rozpoczął się Rodzinną Olimpiadą Sportową  Przedszkolaków zorganizowaną przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ksawerowie, w której wzięły udział dzieci z przedszkoli funkcjonujących na terenie naszej gminy wraz ze swoimi rodzinami. Na najmłodszych mieszkańców naszej gminy przy GDKzB w Ksawerowie czekała moc atrakcji w postaci koncertów zespołów: Bergamutka, Polish Violin Duo oraz  Winyl Band. Dzieci mogły wspólnie pograć na bębnach, skorzystać z licznych animacji oraz obejrzeć wystawę grup rysunkowo/malarskich i grupy kaligraficznej uczestników GDKzB.

Cztery kobiety stoją na scenie. Cztery kobiety stoją na scenie Szczudlarz przebrany za motyla przed nim dzieci. Troje chłopców bawi się w dmuchanym zamku z piłeczkami. Grupa dzieci i jedna kobieta puszczają bańki mydlane. Dwie dziewczynki uczestniczą w warsztatach. Cztery kobiety w białych koszulkach. Chłopak w urządzeniu zwanym żyroskopem w tle stoją inne dzieci. Grupa dzieci i dorosłych stoi na trawie i klaszcze w dłonie.

ilość odwiedzin: - 516