logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Podsumowanie roku u strażaków

23 lutego w sali Ochotniczej Straży Pożarnej odbyło sie walne zebranie druhów strażaków z Woli Zaradzyńskiej.

 

Podczas spotkania odczytano sprawozdanie z działalności jednostki za ubiegły rok oraz przedstawiono plan pracy (także finansowy) na rok bieżący. Nasza jednostka jest jedną z najaktywniejszych w powiecie pabianickim.
Druhowie w ub. r. mieli 118 wyjazdów, zajmując tym samym
4 miejsce na 53 jednostki z terenu powiatu.

Po 18 latach pracy z funkcji skarbnika zrezygnował druh Krzysztof Krawiec, na którego miejsce wybrano druha Piotra Ostrowskiego. Dotychczasowy skarbnik jednostki otrzymał serdeczne podziękowania i bukiet kwiatów. Nieformalnym punktem kończącym obrady była symboliczna lampka szampana (specjalnie przechowanym jeszcze z jubileuszu 50-lecia jednostki) i wspólny obiad przygotowany przez druhny.

 

W zebraniu naszych strażaków uczestniczyli zaproszeni goście: sekcyjna KP PSP w Pabianicach Iwona Orłowska, skarbnik Zarządu Powiatowego OSP Jerzy Sobierajski, wójt gminy Adam Topolski, sekretarz gminy Monika Sroczyńska, przewodniczący Rady Gminy Arkadiusz Jędrzejczyk wraz z radnymi, asp. Zdzisław Bikiewicz, przedstawiciele zaprzyjaźnionych jednostek OSP z Pawlikowic, Rydzyn i Górki Pabianickiej, koleżanki z KGW, druhowie-seniorzy oraz osoby, które na co dzień wspierają, pomagają i dopingują naszych strażaków.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

ilość odwiedzin: - 1865