logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

"Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. "Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014".  Spotkanie odbędzie się 15 października 2019 roku w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja od godziny 9:45), w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 – rekrutacja do 08.10.2019 r.

 

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.rpo.lodzkie.pl pod przyciskiem "Weź udział". Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy możliwość zgłoszenia max. 2 osób z jednej instytucji/firmy (praca na laptopie – jedno urządzenie przypadające na beneficjenta). W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

 Do udziału w spotkaniu zapraszamy beneficjentów X i XI osi priorytetowej RPO WŁ na lata 2014-2020, zgodnie z zasięgiem terytorialnym, który dla P. Centralnego obejmuje powiaty: brzeziński, łódzki wschodni, pabianicki, zgierski.

 

0001.jpg

 

ilość odwiedzin: - 1442