logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Spotkanie ze Starostą Pabianickim

Przy stole konferencyjnym siedzi czterech mężczyzn w garniturach. W tle flagi urzędowe. Na stole stoi woda mineralna i mikrofony Przy stole konferencyjnym siedzi trzech mężczyzn w garniturach i kobieta w garsonce. W tle duże okna z zasłonami. Na stole stoi woda mineralna i mikrofony

23 września 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Pabianicach na zaproszenie Krzysztofa Habury - Starosty Powiatu Pabianickiego, odbyło się spotkanie w którym uczestniczył Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski oraz włodarze z terenu powiatu. Podczas spotkania przedstawiono sprawy bieżące oraz współpracę przy wspólnych inwestycjach powiatowo-gminnych w 2022 roku. Rozmawiano na temat zadań powiatowych planowanych do realizacji w 2022 roku oraz omówione zostały zasady realizacji, finansowania lub współfinansowania zadań powiatowych. Omawiane były istotne sprawy dotyczące szeroko rozumianego rozwoju Powiatu i gmin położonych na jego terenie, zadań planowanych do realizacji, możliwości pozyskania środków na realizację planowanych zadań, inwestycji drogowych.

Poza Wójtem Gminy Ksawerów do starostwa przybyli:

  • Grażyna Maślanka - Olczyk- Wójt Gminy Dłutów
  • Robert Jakubowski - Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego 
  • Marcin Wieczorek - Wójt Gminy Pabianice
  • Tadeusz Borkowski - Wójt Gminy Lutomiersk

W spotkaniu uczestniczyli również: członkowie Zarządu Powiatu Pabianickiego: Jacek Wróblewski, Robert Kraska i Henryk Brzyszcz. Obecne były także Magdalena Werstak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach i Jolanta Nowicka Naczelnik Wydziału Dróg i Mostów Starostwa.

ilość odwiedzin: - 660