logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Takiego gabinetu można pozazdrościć!

Nowoczesny, niebiesko-biały fotel, nowa wykładzina i jasne kolory ścian - gabinet dentystyczny w SP ZOZ MEDiKSA został drobiazgowo wyremontowany. Od początku lipca br. ksawerowscy pacjenci korzystają z usług stomatologicznych w nowej "odsłonie".

W wyremontowanym gabinecie, dzięki dotacji gminy Ksawerów (80 tys. zł), zainstalowany został nowy unit stomatologiczny, wraz z wewnątrzustnym aparatem RTG oraz systemem radiowizjografii cyfrowej.
Ze środków MEDiKSA sfinansowano gruntowny remont, obejmujący naprawę i odnowienie ścian, przygotowanie kanałów technicznych i podłączeń dla nowego sprzętu oraz montaż wykładzin podłogowych. Wszystko to w oparciu o wysokiej jakości materiały i komponenty połączone z dbałością o szczegóły. Udało się zintegrować funkcjonalność, wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Aktualnie trwają prace, testy i kontrole, mające na celu wznowienie wykonywania RTG.
Również Poradnia Stomatologiczna zlokalizowana w Szkole Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej, dzięki gminnej dotacji, od września będzie cieszyć swoich małych pacjentów nowym unitem.
Wszystkie planowane inwestycje medyczne, realizowane są z myślą o zwiększeniu komfortu i jakości leczenia mieszkańców naszej gminy. Dzięki zakupom odpowiedniego sprzętu, MEDiKSA ma możliwość skuteczniejszej i szybszej diagnozy swoich pacjentów. Pacjenci natomiast, mają większą dostępność badań tutaj na miejscu, bez konieczności dojazdu do sąsiednich miast.
 
Dodatkowe wsparcie rzeczowe przekazane zostało przez Państwa Joannę i Wiktora Madalińskich, którzy przyczynili się do polepszenia standardów pomieszczeń rejestracji i gabinetu zabiegowego.
MEDiKSA serdecznie dziękuje wszystkim za okazane wsparcie. Wspólnie, sukcesywnie doposażamy i modernizujemy przychodnię, podnosząc i rozszerzając standard świadczonych usług medycznych.
 
DSC_0571.jpg
 
DSC_0572.JPG