logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Terminarz rozgrywek - kibicujmy naszym

Pierwsza drużyna GKS Ksawerów (seniorzy), która wywalczyła awans do V ligi, 14 lipca rozpoczęła przygotowania do rozgrywek. Zapraszamy wszystkich kibiców GKS-u, mieszkańców naszej gminy i sympatyków klubu, na pierwszy inauguracyjny mecz klasy okręgowej, który odbędzie się w dniu 15 sierpnia.
 
Terminarz.jpg
 
Piłkarze rozegrali dotychczas trzy mecze sparingowe: z IV ligową Andrespolią Wiśniowa Góra (0:0), z IV ligową Omegą Kleszczów (1:6) oraz z V ligowym PTC Pabianice, wygrywając pewnie 7:2. Skład drużyny na pewno się zmieni, będzie mocniejsza niż dotychczas.
Prezesa Arkadiusza Jędrzejczyka najbardziej cieszy przyjście piłkarzy, którzy są mieszkańcami naszej gminy lub mają w niej swoje korzenie.
Są to m.in.: Patryk Olszewski, Arkadiusz Telesiewicz czy Piotr Grzejdziak. Ciekawostką może być fakt, że nowy bramkarz Damian Rzeźniczak, ma swoich dziadków właśnie w Ksawerowie.
Do rozgrywek przygotowują się również grupy młodzieżowe, trenując lokalnie - w klubie lub na obozach sportowych. Junior młodszy 2003 przebywa w Namysłowie, grupa Trampkarz 2005 w Sanoku (na zdjęciu poniżej), a Młodzik młodszy wybiera się na obóz do Burzenina. Orlik młodszy i Skrzat, trenują na naszych boiskach.
PART_1532963621334.jpeg