logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Trwają prace na Towarowej i Spółdzielczej

Na ul. Towarowej została ułożona nawierzchnia chodnika z kostki brukowej na całym odcinku budowy, czyli od placu do zawracania do ul. Giełdowej. Przy skrzyżowaniu ulicy Giełdowej z ul. Towarową wykonano wyniesione przejście dla pieszych.

Jednocześnie trwa rozbudowa ul. Spółdzielczej. W lipcu wykonawca ZRD Sp. z o.o. ułożył krawężniki  po stronie południowej i buduje miejsca postojowe z płyt ażurowych wraz z wjazdami do posesji po str. północnej. Po pracach brukarskich budowlańcy usuną starą nawierzchnię bitumiczną i zajmą się korytowaniem jezdni.

Referat Infrastruktury

Widok na nową ulicę. Asfaltowa jezdnia, z lewej strony chodnik z czerwonej kostki. Za chodnikiem ogrodzony plac budowy. Z prawej strony jezdni latarnie uliczne. W tle tereny zielone Wyniesione przejście dla pieszych Widok na jezdnię. Z lewej strony chodnik. Z prawej strony na poboczu stoi samochód firmy budowlanej. Widok na remontowaną ulicę. Z lewej strony przygotowane krawężniki do ułożenia kostki. W tle wysokie drzewa Widok na szlakową jezdnię. Z prawej strony ułożone krawężniki. Z lewej strony samochody parkujące na poboczu i nowym chodniku Widok na jezdnię. Z prawej strony przygotowany krawężnik pod budowę chodnika.

ilość odwiedzin: - 555