logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Uwaga silny wiatr

Komunikat meteorologiczny z godz. 06:23 dnia 28.01.2022
Nazwa biura - IMGW-PIB Meteorological Forecast Centre, Poznan Team
Zjawiska -  Silny wiatr
Obszar województwo - łódzkie powiat pabianicki
oraz powiaty: bełchatowski, brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, Łódź, opoczyński, pajęczański, piotrkowski, Piotrków Trybunalski, poddębicki, radomszczański, rawski, sieradzki, Skierniewice, skierniewicki, tomaszowski, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski
Sytuacja meteorologiczna - Na obszarze województwa łódzkiego występuje silny wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h. Początkowo przejściowo możliwe porywy do 90 km/h, głównie z zachodu i północnego zachodu. W dalszej części dnia wiatr osłabnie, ale nadal będą możliwe porywy do 60 km/h.
Uwagi - Komunikat przygotowano na podstawie danych z sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB.
Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Dyżurny synoptyk IMGW-PIB - Lech Buchert
Godzina i data wydania godz. 06:23 dnia 28.01.2022
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.

ilość odwiedzin: - 281