logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Wielopokoleniowy Piknik Integracyjny w Dzień Dziecka

logo.png

W sobotę 1 czerwca odbył się Wielopokoleniowy Piknik Integracyjny. Pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem tego wydarzenia był zarząd Gminnego Klubu Sportowego GKS Ksawerów, który na organizację wydarzenia zdobył środki zewnętrzne. „Zadanie realizowane zostało w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania „BUD-UJ RAZEM”.

 
Impreza wpisuje się w obchody jubileuszu 20-lecia istnienia klubu. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, każdy – niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie. Dla najmłodszych były to dmuchane zamki, malowanie twarzy, animacje, turniej gier i zabaw historycznych. Grano w gumę, klasy i zbijanego oraz celne strzelanie z procy. Bezpłatnie serwowano lody, watę cukrową, popcorn i napoje. Równolegle rozgrywano turniej piłki nożnej dla amatorów. Impreza zakończyła się dwugodzinnym programem muzycznym zaprezentowanym przez DJ-a. Reakcje i spontaniczne wypowiedzi uczestników świadczą o ty, iż impreza spełniła oczekiwania mieszkańców gminy Ksawerów, okazała się strzałem w 10!
Prezes Klubu GKS Ksawerów Arkadiusz Jędrzejczyk, wiceprezes Wojciech Wróblewski oraz skarbnik Arkadiusz Wójcik składają podziękowania za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia Adamowi Topolskiemu - wójtowi gminy Ksawerów oraz p. Kamili Karcz – pracownikowi Referatu Oświaty, Spraw Społecznych i Promocji Urzędu Gminy Ksawerów.
 

ilość odwiedzin: - 1817