logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Zakończono prace przy ZSP w Ksawerowie

Zakończyło się zadanie pn. „Modernizacja dachu oraz utwardzenie terenu przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym". W ramach realizacji zadania poza modernizacją dachu hali sportowej wykonano prace związane z utwardzeniem terenu wokół Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Szkoły Podstawowej im. Henryka Jordana w Ksawerowie. 

Inwestycja ta pozwoliła na powiększenie parkingu przy szkole, co z pewnością wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i ułatwi odwożenie dzieci do placówki. Została również wymieniona kostka brukowa na chodnikach przy parkingu oraz nawierzchnia przy wjździe na teren szkoły od strony przedszkola.

Referat Infrastruktury

Zdjęcie przedstawiające nową kostkę brukową w kolorze żółtym. Kosta ułożona jako chodnik obok szkoły. Obok chodnika pas zieleni, za nim parking Z lewej strony pas zieleni, centralna część to nowy chodnik z żółtą kostką brukową. Z prawej jezdnia Czerwona kostka brukowa ułożona przed wejściem do szkoły. Na kostce stojaki na rowery. W tle budynek szkoły Parkig z wyznaczonym miejscem dla niepełnosprawnych. W tle budynek hali sportowej. Nowa nakładka przy wejściu na teren oddziałów przedszkolnych Z lewej strony budynek szkoły. Widok na wjazd z nową nakładką. W tle zielona brama

ilość odwiedzin: - 360