logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Akcja "Otworzymy Nasze serca"

Plakat - treść przytoczona poniżej. Wokół treści grafika z serduszkami

Otwórzmy Nasze serca
W dzisiejszych czasach tak łatwo zapominamy o tym co naprawdę ważne. Żyjemy w biegu, wciąż wymagając od siebie coraz więcej. Zatrzymajmy się, rozejrzyjmy, bo właśnie gdzieś obok nas są rodziny, które potrzebują byśmy okazali im serce. W naszej gminie nie brakuje takich polskich rodzin. Mówi się, że szczęście się mnoży kiedy się je dzieli. Wierzymy, że dobro
również... Właśnie dlatego organizujemy w naszej szkole akcję: "Otwórzmy nasze serca".
Jej celem jest pomoc potrzebującym rodzinom. Chcielibyśmy sprawić, by zbliżające się święta Bożego Narodzenia mogły być dla nich czasem radości i spokoju, ale także czasem spełnienia ich pragnień i niektórych potrzeb.
Lista potrzebnych rzeczy znajduje się w sekretariacie szkoły. Osoby zainteresowane naszą akcją, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w celu nabycia "Pomocnego serca" . Jest to serce, na którym będzie napisane co dana rodzina potrzebuje.
Zbiórka trwa od 1 do 15 grudnia 2022r.
Przyniesione rzeczy należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej.

Za okazane serce z góry serdecznie dziękujemy.
Organizatorzy akcji :
Joanna Drab
Justyna Maślankiewicz-Górna
Sylwia Krieger

ilość odwiedzin: - 443