logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Brygada w terenie

Gminna brygada codziennie dba o ład i porządek na terenie gminy. Ostatnio Panowie prowadzili prace związane montażem oznakowania pionowego m.in. przy granicy Ksawerowa na ul. Giełdowej, na skrzyżowaniu ul. Letniej i Słonecznikowej oraz przy wyjeździe z parkingu MEDiKS-y.

Na to ostatnie oznakowanie należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ zmiana organizacji ruchu zakazuje wjazdu na parking MEDiKS-y w poprzedniej lokalizacji. Obecnie wjazd zarówno do MEDiKS-y jak również na parking przy kościele znajduje się między ŚDS a kościołem. Natomiast wyjazd z obu parkingów zlokalizowany jest obok MEDiKS-y.

W ramach prac porządkowych został wymieciony z siłowni plenerowej przy ul. Rzepakowej oraz z ul. Mały Skręt naniesiony przez warunki atmosferyczne piach. Wykoszono również rów przy ul. Giełdowej.

Należało równiez uprzątnąć zniszczone przez wandali nasadzenia przy ul. Hurtowej i Towarowej.

Pracownicy gospodarczy ubrani w pomarańczowe kostiumy montują znak pionowy - biały napis Ksawerów na zielonym tle Pracownik ubrany w pomarańczowy strój służbowy stoi przy nowym oznakowaniu pionowym - czerwone przekreślenie białego napisu Ksawerów na zielonym tle. Pracownik gospodarczy montuje pionowy znak zakazu wjazdu. W tle zamknięta brama Pracownik gospodarczy trzyma w ręce dmuchawę do wymiatania piachu - obok sprzęt siłowni plenerowej. W tle boisko do koszykówki Pracownik gospodarczy w zielonej kamizelce zamiata piach zalegający na jezdni - obok są poustawiane pomarańczowe pachołki. Tle ciągnik. W zagłębieniu terenu widoczna woda. Rów wykoszony. Z prawej strony widać jezdnię. Powyżej drewnianej podpory zabezpieczającej młode nasadzenia widoczne złamanie drzewa.

ilość odwiedzin: - 481