logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Dzień Babci i Dziadka w Gminie Ksawerów

"Dziękujemy Wam dziadkowie, to bardzo Wam się chwali

Żeście nam rodziców tak dobrze wychowali

Bez Was smutny byłby świat

Żyj nam Babciu, żyj nam Dziadku, co najmniej dwieście lat!”

 

Z powodu koronawirusa pierwszy raz w historii babcie i dziadkowie nie wybrali się osobiście na okolicznościowe imprezy w przedszkolach. A szkoda, gdyż uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka to zawsze jedno z najpiękniejszych i najbardziej ulubionych przez przedszkolaków dni! Seniorzy są najwdzięczniejszymi gośćmi. Wszystko im się podoba, a dzieci są zachwycone, że mają takich widzów, ponieważ dziadkowie podziwiają absolutnie wszystko.

Mimo trudnego czasu w Gminie Ksawerów nie obyło się bez świętowania! Dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej tańczyły, śpiewały i składały życzenia swoim babciom i dziadkom podczas przekazu internetowego. Natomiast GDKzB w Ksawerowie przygotował wspaniały KONCERT ŻYCZEŃ, podczas którego odczytano życzenia dla seniorów nadesłane przez mieszkańców Ksawerowa oraz zaprezentowały się przedszkolaki z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Ksawerowie.

Film dostępny na platformie You Tube klikając w ten link - otworzy się nowa karta. 


 

przedszkolaki tańczące, dziewczynki w przyozdobionych strojach, chłopcy klęczą na jednym kolanie chłopczyk i dziewczynka na występie w przedszkolu

ilość odwiedzin: - 1035