logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Jasełka w przedszkolu

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej przygotowały Jasełka Bożonarodzeniowe. Ze względu na sytuację pandemiczną przedstawienie zostało  zaprezentowane małemu gronu odbiorców. Dzieci w strojach przygotowanych specjalnie na ta okazję pięknie zaprezentowały wyuczone wierszyki i piosenki. Podczas uroczystości został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy kotylion, który był zorganizowany dla rodziców dzieci przedszkolnych przez Szkołę Podstawową w Woli Zaradzyńskiej. 

Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski objął powyższy konkurs swoim patronatem i ufundował nagrody, które osobiście wręczył rodzicom.

gromadka dzieci przedszkolaków siedzi na sali gimnastycznej wójt rozdaje im czekolady wychowawczyni, pani Dyrektor i Pan Wójt stoją    po lewej stronie na sali gimnastycznej po prawej stronie siedzą dzieci w strojach aniołków dzieci ubrane w stroje aniołków siedzą na podłodze w sali gimnastycznej po lewej stronie kuca wychowawczyni ubrana w czerwoną bluzkę obok niej siedzi mężczyzna w stroju mikołaja

ilość odwiedzin: - 1075