logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Koncert Eleni

2 lutego w Ksawerowie odbył się koncert Eleni, który na długo zapisze się w pamięci uczestników. Eleni, gwiazda polskiej sceny muzycznej, z charakterystyczną dla siebie energią i ciepłem, umiliła wieczór swoimi przebojami. Towarzyszyli jej muzycy z którymi współpracuje od początku swojej kariery - Kostas Tzakos i Aleksander Białous.

Atmosfera koncertu była wyjątkowa – od pierwszych dźwięków publiczność zatraciła się w rytmach greckich melodii. Eleni, z uśmiechem i energią wyczarowała wieczór pełen nostalgii, radości i wspólnego śpiewu. 

Wśród publiczności zgromadzili się mieszkańcy Gminy Ksawerów, fani artystki którzy nie przepuścili okazji do wspólnego świętowania. W wydarzeniu uczestniczył Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Ksawerów Anna Szcześniak-Rydz oraz przedstawiciele Rady Gminy Ksawerów. Szczególne miejsce na publiczności zajął ks. proboszcz Andrzej Ścieszko, którego obecność potwierdzała ważność wydarzenia dla lokalnej społeczności.

wokalistka ubrana na czarno stoi na scenie z mikrofonem. W tle muzycy z instrumentami Publiczność na koncercie Uczestnicy koncertu siedzą na krzesłach ustawionych na sali Uczestnicy koncertu siedzą na krzesłach Publiczność w trakcie koncertu Publiczność na koncercie Publiczność w trakcie koncertu Kilka kobiet stoi i tańczy na końcu sali Publiczność w trakcie koncertu Na scenie Wójt i Wiceprzewodnicząca Rady Gminy z Eleni wokalistka ubrana na niebiesko stoi na scenie z mikrofonem. Wokalistka stoi i rozmawia z fanami po koncercie

ilość odwiedzin: - 395