logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Listopadowe przedszkolne bale

Grupa dzieci przebrana w kostiumy. Grupa dzieci przebrana w kostiumy. Grupa dzieci przebrana w kostiumy.

W listopadzie w ZSP w Ksawerowie w oddziałach przedszkolnych w szkole oraz oddziałach Gminnego Przedszkola w Widzewie odbyły się dwa wspaniałe bale. Bal Jesieni oraz Bal Postaci z Bajek. Podczas Balu Jesieni wszyscy udowodnili, że jesień jest kolorowa i radosna. W tym dniu dzieci przybyły  ubrane w jesienne stroje. Na balu królowała zabawa przy muzyce i jesiennych piosenkach. Nie zabrakło też innych atrakcji takich jak: zagadki, konkursy oraz pokaz mody, na którym zaprezentowały swoje jesienne stylizacje. Uśmiechnięte buzie dzieci to najlepszy dowód na to, że bal był udany. Teraz każdy przedszkolak wie, w jakie kolory jesienią ubierać należy się!!!

Przedszkolaki z obu placówek zespołu świetnie się bawiły na Balu Postaci z Bajek. Tego dnia przedszkola zamieniły się w niezwykłą krainę bajkowych postaci.

Od samego ranka dzieci w strojach ulubionych bajkowych bohaterów przybywały do przedszkola, aby wspólnie świętować, tańczyć i bawić się. Stawiły się: wróżki, Czerwony Kapturek, wilk, Psi Patrol, Mała Syrenka…. pojawił się także Spiderman oraz księżniczka Elsa z "Krainy Lodu". Nie zabrakło też Kubusia Puchatka i Tygryska z "Kubusia Puchatka" oraz wiele innych postaci.

Oprócz wspólnych tańców przy znanych przedszkolnych rytmach były przeróżne konkursy i zagadki dotyczące bajek i występujących w nich postaci. Było kolorowo, głośno i radośnie. To spotkanie sprawiło dzieciom bardzo wiele radości.

Bo gdzie jak nie w przedszkolu dzieje się prawdziwa bajkowa magia.

ZSP Ksawerów

 

ilość odwiedzin: - 348