logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Piknik Rodzinny Gminy Ksawerów

W sobotę 10 września na terenie Gminnego Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie odbył się Piknik Rodzinny Gminy Ksawerów. Na scenie swoje talenty przedstawili uczniowie i mistrzowie, czyli przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ksawerowie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej oraz uczestnicy zajęć w GDKzB ze swoimi instruktorami.

Podczas pikniku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszy ogródek w Gminie Ksawerów" w trakcie, którego Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski, Sekretarz Gminy Monika Sroczyńska oraz Radni Rady Gminy Ksawerów przekazali symboliczne czeki wszystkim finalistom konkursu, w którym zwyciężyła Pani Iwona Brzozowska. 

Na zakończenie imprezy odbyły się koncerty zespołu folkowego "Dzikie Jabłka" oraz gwiazdy wieczoru Nowatora.

Imprezę współfinansowała firma Miele.

Na scenie stoi grupa dzieci ubranych na biało. W tle widoczne instrumenty muzyczne Na scenie młodzież szkolna podczas występu. Uczniowie ubrani w żółte koszulki i jeansy Na scenie stoi grupa młodzieży, która śpiewa do rozstawionych mikrofonów. Na scenie stoi dziewczynka w różowej kurtce. Przed nią stoi mikrofon. W tle instrumenty muzyczne Grupa uczestników stoi z parasolami przed sceną. Część osób trzyma telefony komórkowe w ręku i nagrywa występy Grupa osób stoi pod namiotem chroniąc się przed deszczem Animatorzy w przebraniach maskotek Minionka, Myszki Miki i Psiego Patrolu. W tle widoczna scena Grupa dzieci i dorosłych robią duże bańki mydlane Animatorka wręcza dziewczynce przedmiot wykonany z balonów. Obok stoją inne dzieci i starsza pani Na scenie nastolatka z mikrofonem. W tle zespół Na scenie nastolatka z mikrofonem. W tle zespół Na scenie kobieta w zielonej sukience. W ręku trzyma mikrofon. W te zespół Na scenie kobieta w kwiecistej sukience. W dłoni trzyma mikrofon. W tle zespół Dwóch mężczyzn w strojach z innej epoki. Mężczyźni na koniach, które stoją obok pomnika Na scenie wojt, sekretarz gminy oraz radni. Obok uczestnicy konkursu z symbolicznymi czekami Grupa osób stoi na placu Domu Kultury. W tle widoczne dmuchańce Animatorka wykonuje różne przedmioty z balonów. W tle dmuchaniec Grupa młodzieży stoi pod sceną. W tle widoczne dmuchańce Na scenie uczestnicy konkursu w czerwonych kapeluszach Na scenie wykonawcy zespołu ubrani w stroje ludowe. Deszcz podczas pikniku Na scenie dwóch wykonawców - kobieta i mężczyzna. W tle niebieskie oświetlenie Na scenie mężczyzna z mikrofonem. Przed sceną grupa publiczności

ilość odwiedzin: - 224