logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Podsumowanie Festynu Gminnego w Ksawerowie

Dnia 15 czerwca 2024 roku w Ksawerowie odbył się długo wyczekiwany Festyn Gminny. Dzięki wspaniałej pogodzie i jeszcze lepszej atmosferze, wydarzenie to zapisało się w pamięci mieszkańców jako jedno z najpiękniejszych chwil tego roku.

Wójt Piotr Chałupka wraz z obecnymi radnymi Gminy Ksawerów oraz dyrektorem Gminnego Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie uroczyście powitali gości, otwierając tym samym festyn. Wójt również zadbał o kulinarną stronę wydarzenia, serwując pyszne leczo, które cieszyło się ogromnym powodzeniem.

Dzieci z gminnych placówek oświatowych oraz młodzież z GDKzB zaprezentowały swoje niezwykłe talenty, wzbudzając podziw i zachwyt zgromadzonych gości. Nie zabrakło również gwiazd wieczoru – Racisova i Masters rozkołysali publiczność swoimi energetycznymi występami.

Atrakcje dla najmłodszych, takie jak dmuchańce, wata cukrowa, lody, malowanie twarzy i "piana party", dostarczyły mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń oraz sprawiły, że uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci przez cały dzień.

Mieszkańcy zostali obdarowani pamiątkowymi gadżetami gminnymi, które będą przypominać im o tym radosnym dniu. Dla tych, którzy chcieli odpocząć od słońca, dostępna była klimatyczna strefa chill out i leżaki w parku, gdzie można było schronić się w cieniu, a także obserwować pokazy tresury psów.

Na zakończenie festynu DJ Dominik porwał wszystkich do wspólnej zabawy, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do partnerów festynu: ABC Logopedia Terapii i Rozwoju z Ksawerowa, firmy PabianTex, Przedszkola Widzimisie z Ksawerowa oraz Zajazdu Tymianek, którzy swoją pomocą przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom oraz innym gościom za obecność i współtworzenie tego wyjątkowego dnia. Do zobaczenia za rok!

Dwóch mężczyzn na scenie podczas koncertu.
Mieszkańcy pozują do pamiątkowego zdjęcia podczas trwania koncertu.
Trójka dzieci siedzi na niebieskich leżakach.
 Mężczyzna nalewa posiłek łyżką do miseczki.
Zwycięska rodzina odbiera na scenie duży talon za udział w konkursie.
Tłum ludzi stojący za metalowymi barierkami podczas festynu.
Kobieta w czarnym kapeluszu podczas koncertu.
Dzieci podczas zabawy na dmuchańcu.
 Dzieci bawiące się w pianie podczas piana party.
Miś panda i Myszka Miki pozują do zdjęcia z mężczyzną i dzieckiem

ilość odwiedzin: - 456