logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Program „Infrastruktura sportowa Plus”

Gmina Ksawerów wystąpiła z wnioskiem o przyznanie pomocy finansowej w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus” na budowę ogrodzenia i oświetlenia kompleksu sportowego przy ul. Rzepakowej w Ksawerowie. To już kolejny wniosek, który gmina złożyła w ramach tego programu. W poprzednich latach pozyskaliśmy środki m.in. na budowę boisk przy ul. Rzepakowej: do koszykówki, siatkówki oraz do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy.

Budowa ogrodzenia i oświetlenia całego obiektu będzie stanowiła końcowy etap dużego przedsięwzięcia infrastrukturalnego jakie było realizowane na tym terenie. Zrealizowanie przedmiotowego zadania spowoduje, że powstanie w pełni wyposażony, piękny i bezpieczny kompleks rekreacyjno-sportowy, jako oferta Gminy Ksawerów dla mieszkańców, na spędzanie aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

boisko ze sztuczną nawierzchnią lekko przykryte śniegiem po prawej stronie widoczny fragment bloku tablica informacyjna a na niej napisy województwo łódzkie, dotacje łódzkie na plus, Inwestycja współfinansowana przez Województwo Łódzkie, łódzkie wspiera sport, Infrastruktura sportowa Plus

ilość odwiedzin: - 781