logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Seniorzy w czołówce "okręgówki"!

W ostatnią sobotę (1 września) wygraliśmy "u siebie" kolejny mecz, tym razem z drużyną LKS Rosanów 2:1. Przebieg spotkania relacjonował tradycyjnie już wójt Adam Topolski.

Sobotnie zwycięstwo umocniło seniorską drużynę GKS-u Ksawerów na wysokim, 4 miejscu w tabeli. Przed meczem kapitan naszej drużyny odebrał od delegata ŁZPN puchar i gratulacje za awans do ligi okręgowej. Zgodnie z przyjętym już zwyczajem i wzorem "dorosłej" ligi, drużyny gospodarzy i gości wyprowadzili na murawę stadionu w Woli Zaradzyńskiej młodzi piłkarze (rocznik 2007) z naszej gminy. 

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców klubu i mieszkańców gminy na kolejne mecze. 7 września (w piątek) zagramy w Łodzi przy al. Unii Lubelskiej 2 bardzo ważny mecz z liderem tabeli, drużyną ŁKS-u II Łódź. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 11:00. Tydzień później (15 września w sobotę) rywalizujemy na naszym terenie z piłkarzami UKS Bzury Ozorków.