logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Styczniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

W zimowy poniedziałkowy wieczór 28 stycznia br. w GDKzB spotkali się klubowicze ksawerowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki. 


Przy filiżance gorącej herbaty, kawy i domowych wypiekach dyskutowano na temat książki Nicholasa i Micah Sparksa "Trzy tygodnie z moim bratem”. Jest to ciekawa autobiograficzna powieść, która wszystkim klubowiczom bardzo się podobała. Autor romantycznych bestsellerów Nicholas Sparks otrzymuje pocztą prospekt wycieczki dookoła świata. Wraz ze swoim bratem Micahem wyrusza w podróż, o której zawsze marzył. Jednocześnie odbywają sentymentalną wyprawę w przeszłość.Wraz z bohaterami powieści – braćmi Sparks, przeżywamy ich wspomnienia z dzieciństwa, młodości, sukcesy oraz niepowodzenia, rodziców i własne rodziny, a także różne ciekawe wybory życiowe. Podroż zacieśnia więzy braterskie. Klubowicze opisując i podziwiając życie bohaterów powieści chętnie wrócili do wspomnień ze swojego dzieciństwa i lat młodości. Ożywiona dyskusja o tej ciepłej i przyjemnej książce trwała do późnych godzin wieczornych.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 25 lutego br (poniedziałek). Będziemy omawiać powieść Becca Fitzpatricka "Niebezpieczne kłamstwa. Serdecznie zapraszamy!

1.jpg

 

ilość odwiedzin: - 1450