logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Tereny rekreacyjne szykują się do wakacji

W ramach przygotowań do sezonu letniego terenów rekreacyjnych położonych na Widzewie przy ul. Rzepakowej oraz w Nowej Gadce przy Świetlicy Wiejskiej tj. placów zabaw, siłowni plenerowych, boiska wielofunkcyjnego, Urząd Gminy Ksawerów zakupił i wymienił:

  • ławkę z oparciem;
  • siedziska w : huśtawce Ważka, piaskownicy, karuzeli;
  • stopnie schodowe i daszek w zjeżdżalni;
  • regulaminy korzystania z placu zabaw, siłowni i boiska wielofunkcyjnego.

Ponadto wykonano czyszczenie urządzeń znajdujących się na placach zabaw i siłowniach plenerowych, a drewniane elementy zostaną zabezpieczone impregnatem.

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie zostanie zakupiona nowa huśtawka metalowa podwójna z siedziskiem płaskim i kubełkowym.

Na bieżąco kontrolowany jest stan techniczny wszystkich urządzeń oraz czystość na terenach rekreacyjnych. 

Referat Gospodarki Przestrzennej

Zdjęcie przedstawiające kolorową zjeżdżalnię z nowym czerwonym daszkiem. Tabliczki informacyjne z regulaminem i informacją. W tle plac zabaw. Tabliczki informacyjne z regulaminem i informacją. W tle boisko trawiaste. Drewniana ławka przy piaskowicy. Za drewnianą piaskownicą stoi ławka. W tle ogrodzenie i zarośla. Niebieska karuzela z pomarańczowymi siedziskami. W tle trawnik. Niebiesko-czerwona karuzela z zielonymi siedziskami. W tle piasek i ogrodzenie. Drewniane stopnie schodów na zjeżdżalnię Dwie niebieskie huśtawki obok siebie. W tle trawnik i drzewa.

ilość odwiedzin: - 247