logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

VIII Spotkanie Noworoczne

W dniu 13 lutego 2020 roku w sali bankietowej „Zacisze” zgodnie z już kilkuletnią tradycją odbyło się VIII Spotkanie Noworoczne ze starszymi, samotnymi i niepełnosprawnymi mieszkańcami naszej gminy. Korzystając z zaproszenia Pana Wójta Adama Topolskiego, w tegorocznej uroczystości wzięło udział około 130 osób


Część oficjalną spotkania rozpoczął Pan Adam Topolski Wójt Gminy Ksawerów wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Ksawerów Panią Anną Szcześniak - Rydz, którzy złożyli przybyłym gościom noworoczne życzenia.


W części artystycznej  spotkania, swoje umiejętności taneczne zaprezentowały przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Widzewie, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Oprawę muzyczną i wokalne niespodzianki przygotował utalentowany muzyk i wokalista – Arkadiusz Kupiecki. 


W trakcie spotkania mieszkanka naszej gminy Pani Sabina Górecka złożyła na ręce Pana wójta, podziękowania w imieniu wszystkich zaproszonych mieszkańców, za dobre słowo, pamięć o nich oraz tradycję kontynuowania noworocznych spotkań. Zgodnie z przyjętym zwyczajem dla wszystkich przybyłych gości przygotowano smaczny poczęstunek oraz upominek-niespodziankę. W miłej i wesołej atmosferze uczestnicy spotkania "biesiadowali" do późnych godzin popołudniowych.


Spotkanie zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ksawerowie, przy współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy. 
 

ilość odwiedzin: - 2233