logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Wrześniowe spotkania z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

 

wrzesniowe_szkolenia.jpg

 

Spotkanie informacyjne nt. Projektów B+R przedsiębiorstw ”Bon na innowacje”.
Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie w związku z aktualnym konkursem 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw – bon na innowacje. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców planujących realizację projektów polegających na zakupie usługi badawczej, która bezpośrednio dotyczy rozwoju produktu lub technologii przedsiębiorstwa oraz na wdrożeniu rezultatów tej usługi. Usługę można zakupić m.in. w jednostkach naukowych, centrach transferu technologii, akredytowanych laboratoriach, których szczegółowa lista znajduje się w regulaminie konkursu.
Spotkanie odbędzie się 25 września 2019 r. (środa), w godz. 10:00 – 13:00 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (I piętro), przy ul. Moniuszki 7/9 w  Łodzi.

 
Szkolenie z rozliczania podróży służbowych
 Jak rozliczać krajowe i zagraniczne podróże służbowe ? Na to i na wiele innych pytań w temacie rozliczeń podróży służbowych uzyskacie Państwo odpowiedzi podczas szkolenia, które odbędzie się 27 września br. (piątek) w godz. 9.00 – 15.30 w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.
Dowiecie się na nim między innymi jak należy rozliczać czas pracy, jakie są normy związane z odpoczynkiem oraz jak powinna wyglądać ewidencja księgowa. Ekspert opowie o rozliczeniach krajowych i zagranicznych, wskaże także na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę.

Spotkanie odbędzie się 27 września 2019 r. (piątek), w godz. 9:00 – 15:30 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (I piętro), przy ul. Moniuszki 7/9 w  Łodzi.
Zachęcamy do zapoznania się z programami szkoleń  i wypełnienia formularza zgłoszeniowego, które znajdują się pod linkiem tutaj. 

ilość odwiedzin: - 1155