logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Zaadoptuj psa

Czaro- brązowy pies stoi na zielonym trawniku. Z lewej strony widać ludzką rękę, która trzyma psa

Chip: 43754, samiec, ur. 01.2011, wykastrowany, imię : Miecio

Miecio to średni piesek o wesołym usposobieniu.

Ma rewelacyjny kontakt z człowiekiem, jest ułożony, pięknie chodzi na lince treningowej. Lubi spacery, zabawę i pieszczoty. Uwielbia aportowanie, pomimo wieku jest bardzo zabawowy. Toleruje inne psy, ale potrafi pokazać dominujący charakter. Jest bardzo kochanym, lubiącym przytulanie psem.

Będzie szczęśliwy spędzając ostatnie lata u boku miłej rodziny. Świetnie czułby się mieszkając w domu z ogrodem.

Czarny pies stoi na zielonym trawniku. Za psem widoczna kobieta

Chip: 982061600055688, samiec, ur. 07.2012, wykastrowany, imię: Cezary

Cezary to nieduży, tłuściutki chłopczyk. Piesek bardzo miły, lubiący towarzystwo ludzi. W boksie dzielnie szczeka komunikując nadejście obcej osoby, na wybiegu spokojny, lubiący chodzić własnymi ścieżkami. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata, może zostać towarzyszem dla rodziny z dziećmi. Potrafi chodzić na smyczy, lubi towarzystwo innych psiaków. Świetnie będzie się czuł jako piesek na kolanka, do mieszkania w bloku.

Czarny pies z białym umaszczeniem pod szyją stoi na trawniku. Na szyi ma obrożę.

Chip : 982061600049028/616093900386891, samiec, ur. 02.2013, wykastrowany, imię : Kapi

Kapi to śliczny, średni psiak. Chłopiec bardzo lgnący do człowieka, chętnie przychodzi po głaski, lubi kontakt z ludźmi. Jest bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do wszystkiego co go otacza. Bardzo stresuje go huk i zgiełk (nie nadaje się jako piesek do bardzo ruchliwego miasta). Stresuje go również chodzenie na smyczy. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych psiaków. Będzie wspaniałym towarzyszem dla spokojnej rodziny mieszkającej w domu z ogrodem.

Czarno-brązowy pies z postawionymi uszami siedzi na trawniku

Chip : 982061600072462, samiec, ur. 08.2010, wykastrowany, imię : Riko

Riko to fantastyczny, duży psiak z krótki ogonkiem. Chłopiec bardzo miły i grzeczny. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem - na wybiegu chętnie wita wszystkie nowe osoby, przychodzi po głaski, rozdaje całuski. Potrafi chodzić na smyczy (ale jest duży, silny i energiczny i niekiedy dość mocno się na niej pociągnie). Akceptuje inne psiaki, najbardziej ceni sobie towarzystwo suczek. Będzie wspaniałym towarzyszem dla osób szukających dużego pieszczocha do kochania. Może zostać towarzyszem dla rodziny z większymi dziećmi ( Riko jest dużym psem, pomimo wieku jest bardzo energiczny, maluchy mógłby przypadkiem przewrócić).

Pies o szaro-brązowej sierści stoi na trawniku obok kobiety

Chip 982061600072004 - samiec, ur. 12.2011, wykastrowany, imię : Felek

Felek to średniej wielkości, uroczy psiak. Chłopiec bardzo miły, łagodny, wesoły. Ma świetny kontakt z człowiekiem, chętnie i szybko nawiązuje relacje z obcymi osobami. Uwielbia być blisko opiekunów, przychodzi po głaski, rozdaje całusy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest zgodny z innymi psiakami. Będzie wspaniałym towarzyszem dla rodziny szukającej psa przyjaciela.

Czarno-brązowy mies z białą koloratką stoi na trawniku obok kobiety

Chip: 982061600073360, samiec, ur. 04.2009, wykastrowany, imię : Olaf

Olaf to duży, przebojowy psiak. Chłopiec w boksie dzielnie obszczekujący obcych, pilnujący. Na wybiegu spokojny, ładnie nawiązujący kontakt z człowiekiem. Jest wylewny i czuły w okazywaniu uczuć opiekunom, w stosunku do obcych osób odrobinę zdystansowany, ale łagodny. Potrafi chodzić na smyczy. Z większością psiaków ma pozytywne relacje. Najlepiej czułby się u boku dorosłych osób mieszkających w domu z  ogrodem.

Osoby zainteresowane adopcją psów, które z różnych przyczyn trafiły do schronika zapraszamy do kontaktu ze schroniskiem dla zwierzat telefonicznie 512-324-940 lub e-mail: biuroadopcyjne(at)wp.pl.

Referat Gospodarki Przestrzennej, Nieruchomościami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

ilość odwiedzin: - 361