logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowne Panie Dyrektor,                                                                                                             
Szanowni Pracownicy gminnych placówek oświatowych,                           
Szanowni Rodzice,                                                                                                                               
Drogie dzieci,

kończy się rok szkolny 2019/2020, rok inny niż wszystkie, który w dobie epidemii był trudniejszy niż zwykle, wypełniony jeszcze cięższą pracą nauczycieli, rodziców oraz dzieci. Rok szkolny, w którym, w życiu każdego z nas mimo różnych wyrzeczeń dużo się wydarzyło, dużo się nauczyliśmy, wiele przeżyliśmy.

Dziękuję całej społeczności związanej z gminnymi placówkami oświatowymi szczególnie za odpowiedzialność, w tym trudnym dla wszystkich czasie, za współpracę i za to, że łączy nas jeden cel – dobro najmłodszych mieszkańców Gminy Ksawerów.

Życzę wszystkim wspaniałych wakacji. Niech będą słoneczne, radosne, beztroskie, pełne niezapomnianych przygód, ale przede wszystkim niech będą bezpieczne i pozwolą nam spotkać się w kolejnym roku szkolnym.

Z poważaniem,

Wójt Gminy Ksawerów

/-/ Adam Topolski

 

Zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w placówkach oświatowych odbyły się inaczej niż zwykle, nie było akademi i występów uczniów. Tradycyjnie pozostały stroje galowe, przemówienia dyrekcji oraz wręczanie świadectw. Wszystko odbyło się z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. 

 

ilość odwiedzin: - 1538