logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Zapraszamy do udziału w pracach zespołu

Wójt Gminy Ksawerów zaprasza mieszkańców oraz przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, do udziału w pracach Zespołu, którego zadaniem będzie opracowanie „Strategii rozwoju Gminy Ksawerów na lata 2022-2027”.

Strategia Rozwoju Gminy Ksawerów to dokument, który określa dalsze kierunki w jakich powinna zmierzać nasza gmina, aby zapewnić sobie stały, zrównoważony rozwój oraz wskazuje cele strategiczne w zakresie rozwoju społeczno-gospodarczego na najbliższe 5 lat.

Wszystkie osoby zaangażowane w polepszanie jakości życia mieszkańców Gminy Ksawerów, które chcą uczestniczyć w planowaniu kolejnych działań na rzecz rozwoju gminy zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur na członków zespołu.

Kandydatów na członków Zespołu ds. opracowania Strategii Rozwoju Gminy Ksawerów prosimy o zgłaszanie się do 16 kwietnia 2021 r. W przypadku dużej liczby zgłoszeń odbędzie sie losowanie.

Zgłoszeń należy dokonywać w siedzibie Urzędu Gminy Ksawerów lub elektronicznie na adres: sekretariat(at)ksawerow.com lub ePUAP.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz dane teleadresowe - prosimy o zapoznanie się z klauzulą RODO.

ilość odwiedzin: - 777