logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Zapytaj o Fundusze Europejskie - Edukacja Przedszkolna

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych pn. "Edukacja przedszkolna – konkurs w ramach Poddziałania XI.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Łódzkiego na lata 2014 – 2020".

Spotkanie informacyjne odbędzie się 25 marca 2019 r. w godzinach 10.00 – 12.00 (rejestracja od godz. 09.45), sala konferencyjna Urzędu Miasta w Brzezinach, Brzeziny ul. Sienkiewicza 16 - I piętro.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem
https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3310-spotkanie-informacyjne-poswiecone-edukacji-przedszkolnej   (proszę zaznaczyć LPI w Brzezinach).

Podczas spotkania zostanie omówiony zakresu wsparcia w ramach poddziałania, dotyczącego w szczególności: celów i założeń konkursu, w tym: podmiotów uprawnionych do ubiegania się o dofinansowanie, typów projektów, wydatków możliwych  do sfinansowania, zasad przygotowania wniosku o dofinansowanie.

0001.jpg

 

 

ilość odwiedzin: - 1293