herb gminy ksawerow.png
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ | ZAMIESZKAJ | ZAINWESTUJ

RADA GMINY

Biuro Rady Gminy Ksawerów

 

Sekretarka – Paulina Tyczko

II piętro – pokój 202
tel. 42 213 87 49
fax. 42 213 80 02

Skład Rady Gminy Ksawerów
kadencja 2018-2023

Przewodniczący Rady Gminy Ksawerów - Arkadiusz Jędrzejczyk
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Ksawerów  - Anna Szcześniak-Rydz

Dyżury Radnych

Przewodniczący – Arkadiusz Jędrzejczyk - piątek 12:00-14:00
Wiceprzewodnicząca- Anna Szcześniak-Rydz - czwartek 14:30-15:30
 

Radni Rady Gminy Ksawerów

MACIEJ BARTOS

Numer okręgu 1

Granice okręgu: Giełdowa, Hurtowa, Letnia, Rzepakowa, Słonecznikowa, Słowackiego, Szkolna (strona nieparzysta), Szkolna nr 14, Towarowa, Tulipanowa, Zachodnia od nr 42 do końca (strona parzysta)

TERESA WOŁOSZ-CHAŁADA

Numer okręgu 2

Granice okręgu: Kwiatowa, Szkolna do nr 14T z wyłączeniem nr 14 (strona parzysta), Wieczysta, Zacisze, Zachodnia od nr 2 do nr 40m (strona parzysta)

ZBIGNIEW MACIERZYŃSKI

Numer okręgu 3

Granice okręgu: Bajkowa, Graniczna w Ksawerowie, Jęczmienna, Łódzka od nr 8 do nr 44 (strona parzysta), Mały Skręt od nr 56 do końca (strona parzysta), Prześwit, Szeroka, Wspólna, Zachodnia od nr 1 do nr 25e (strona nieparzysta), Żytnia

ARKADIUSZ JĘDRZEJCZYK

Numer okręgu 4

Andromedy, Bereniki, Bohaterów Ksawerowa 1939-1945, Cicha, Gwiezdna, Handlowa od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 38 do końca (strona parzysta), Jana Pawła II (strona parzysta), Łódzka od nr 46 do nr 52 (strona parzysta) i od nr 61 do nr 111 (strona nieparzysta), Modra, Penelopy, Pocztowa (strona nieparzysta), Spółdzielcza, Wschodnia od nr 28 do nr 62 (strona parzysta), Zachodnia nr 27, 27A, 27b

ADAM ANUSIEWICZ

Numer okręgu 5

Granice okręgu: Ametystowa, Bursztynowa, Klonowa, Łódzka od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta), Mały Skręt od nr 10 do 54 (strona parzysta), Opalowa, Piaskowa, Pomorska, Sucha, Wschodnia od nr 2 do nr 26 (strona parzysta)

ELŻBIETA ŚWIGULSKA

Numer okręgu 6

Granice okręgu: Bema, Cegialniana, Górna, Ksawerowska, Ludowa (strona nieparzysta), Łaska, Łódzka od nr 171 do końca (strona nieparzysta) i od nr 104 do końca (strona parzysta), Widzewska, Wrzosowa, Wschodnia od nr 82 do końca (strona parzysta), Zachodnia od nr 59 do końca (strona nieparzysta), Żeromskiego

BOGUMIŁA SZCZEPAŃSKA

Numer okręgu 7

Granice okręgu: Dziubińskiej, Granitowa, Jana Pawła II (strona nieparzysta), Ludowa (strona parzysta), Łódzka od nr 64 do nr 102 (strona parzysta), Nowa, Parkowa, Roosevelta, Szienkiewicza, Spokojna, Zachodnia od nr 31 do nr 57 (strona nieparzysta)

MARCIN ZGLINICKI

Numer okręgu 8

Granice okręgu: Bednarska, Dolna, Getta, Handlowa od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 36 (strona parzysta), Łódzka od nr 113 do nr 169 (strona nieparzysta), Pocztowa (strona parzysta), Targowa, Wschodnia od nr 62a do nr 80 (strona parzysta)

BOGDAN DUBLEWSKI

Numer okręgu 9

Granice okręgu: Deszczowa, Konopnickiej, Mały Skręt od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Miła, Obwodowa, Rataja, Solarza, Spacerowa, Wschodnia od nr 1 do nr 81 (strona nieparzysta), Złota

MONIKA NOCUŃ

Numer okręgu 10

Granice okręgu: Akacjowa od nr 59 do nr 61 (strona nieparzysta), Bukowa, Głowackiego, Kosomowskiej od nr 102 do końca (strona parzysta) i od nr 89 do końca (strona nieparzysta), Kościuszki, Łąkowa, Modrzewiowa, Nastrojowa, Ogrodnicza, Promowa, Rataja, Świerkowa od nr 2 do nr 14 (strona parzysta), i nr 1, Tęczowa, Twarda, Tylna, Tymiankowa, Traktorowa

MONIKA MAREK

Numer okręgu 11

Granice okręgu: Boczna, Brzegowa, Dobra, Liliowa, Lipowa, Kosmowskiej od nr 37 do nr 87 (strona nieparzysta), Mała, Mickiewicza, Orzechowa, Osiowa, Piękna, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna od nr 22a do nr 36 (strona parzysta) i  od nr 21 do nr 35 (strona nieparzysta), Radosna, Różana, Topolowa, Urocza, Wiosenna, Wiśniowa, Wschodnia od nr 83 do nr 125 (strona nieparzysta)

URSZULA ŚWIĄTKOWSKA

Numer okręgu 12

Granice okręgu: Huczna, Muzyczna, Orkana, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Wolska od nr 1 do nr 39 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 22a (strona parzysta), Wschodnia od nr 127 do końca (strona nieparzysta), Zaradzyńska (z wyłączeniem nr 15 i nr 20)

ANNA SZCZEŚNIAK-RYDZ

Numer okręgu 13

Granice okręgu: 1 Maja, Biała, majora Hubala od nr 1 do nr 49 (strona nieparzysta), Karminowa, Kolorowa, Kosmowskiej od nr 1 do nr 33 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), Krótka, Malinowa, Owocowa, Północna od nr 2 do nr 22 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta), Skromna, Taneczna, Wąska, Wolska od nr 24 do końca (strona parzysta) i od nr 39a do końca (strona nieparzysta), Zaradzyńska nr 20, Zielona

BEATA ŚCIBÓR

Numer okręgu 14

Granice okręgu: Nowa Gadka: Akacjowa od nr 14, od nr 40 do nr 84 (strona parzysta), od nr 113 do nr 139 (strona nieparzysta), Łączna, Ogrodników, Polna

ANETA WALASZCZYK

Numer okręgu 15

Granice okręgu: Wola Zaradzyńska: Akacjowa nr: 1d, 31 i 34b, Chmielna, Graniczna w Woli Zaradzyńskiej, majora Hubala (strona parzysta) i od nr 51 do końca (strona nieparzysta), Leśna, Miodowa, Ogrodników nr: 1, 1a, 1b i 1c, Miodowa, Południowa, Zaradzyńska nr 15

Komisje Rady Gminy Ksawerów

Komisja Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Anusiewicz Adam
Bartos Maciej
Dublewski Bogdan
Macierzyński Zbigniew
Nocuń Monika
Szczepańska Bogumiła
Szcześniak-Rydz Anna
Ścibiór Beata
Świgulska Elżbieta
Walaszczyk Aneta
Wołosz-Chałada Teresa

Komisja Samorządowo- Społeczna

Dublewski Bogdan
Jędrzejczyk Arkadiusz
Macierzyński Zbigniew
Marek Monika
Szcześniak-Rydz Anna
Ścibiór Beata
Świątkowska Urszula
Świgulska Elżbieta

Komisja Rewizyjna

Anusiewicz Adam
Batos Maciej
Walaszczyk Aneta
Zglinicki Marcin

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Marek Monika
Nocuń Monika
Szczepańska Bogumiła
Ścibiór Beata
Zglinicki Marcin

Podział Gminy na Okręgi:

  

podział gminy ksawerów na okręgi