logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Bawiliśmy się na pikniku rodzinnym sołectwa Ksawerów-Zachód

7 września w sobotnie popołudnie, na boisku sportowym przy ZSCKR w Widzewie, odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez sołectwo Ksawerów-Zachód. Tydzień wcześniej (w ostatnią sobotę wakacji) bawiliśmy się w plenerze wspólnie z mieszkańcami sołectwa Ksawerów-Południe.

W programie pikniku było dużo atrakcji dla najmłodszych: pokazy naukowe, eksperymenty chemiczne, malowanie buziek, zabawy z animatorami, dmuchańce i euro bungee, balony z helem oraz atrakcyjne nagrody niespodzianki. Zabawne konkursy i animacje cieszyły się dużym powodzeniem nie tylko wśród najmłodszych mieszkańców. Przeprawy na tratwie czy jazda na nartach po trawie wywołały nie lada emocje u małych i tych większych. Przygotowano również poczęstunek. Można było skosztować słodkich przekąsek, waty cukrowej, popcornu oraz pysznej kiełbaski z grilla. Impreza, podobnie jak rok temu, zgromadziła mnóstwo mieszkańców. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli samorządu - gospodarza gminy wójta Adama Topolskiego i starosty powiatu pabianickiego Krzysztofa Habury.

Jak widać, plenerowe imprezy organizowane przez sołectwa z naszego terenu z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców.

 

ilość odwiedzin: - 1217