logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Finał akcji charytatywnej

Wielki finał akcji charytatywnej nastąpił w sobotę 16 grudnia 2017 r. w GDKzB w Ksawerowie. Podczas imprezy można było nabyć obrazy z wystawy zainaugurowanej 1 grudnia br. Dzieła zmieniły właścicieli a do puszek Fundacji Krwinka wpłynęły sumy od 150 do 2.000 zł za obraz. W trakcie sobotniego finału akcji „RAZEM DLA BARTUSIA” zakończonego koncertem zespołu NORMALSI zebrano 19.201 zł. Część tej kwoty, tj. 2.800 zł zebrali członkowie klubu sportowego GKS Ksawerów wraz z rodzicami. Pieniądze przekazał osobiście Prezes GKS Ksawerów - Pan Arkadiusz Jędrzejczyk.

To jeszcze nie koniec akcji zbierania pieniędzy na leczenie Bartka. Swoją pomoc zaoferowali Sołtysi Gminy Ksawerów, którzy przez najbliższy czas będą zbierali pieniądze do puszek Fundacji. Można również przekazać 1% od podatku. Wpłaty należy dokonywać na konto Fundacji Krwinka PKO BP nr: 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262 z dopiskiem „Bartek Pawlak”.

Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Kucharkowi z firmy CREALITY za profesjonalne, nieodpłatne, poprowadzenie sobotniej imprezy w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie oraz zespołowi NORMALSI za wspaniały charytatywny koncert w ramach akcji „Razem dla Bartusia”.


Ładowanie Rozmowy