logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Inwestycje w gminie

Rozbudowa ul. Żytniej w Ksawerowie.

Wykonawca kontynuuje prace związane z budową kanału odwodnienia drogi – wykonano następny odcinek wraz z dwoma wpustami.

 Tablica informująca o pozyskanym wsparciu na rozbudowę ulicy Żytniej. Betonowa studzienka.  Wykopany rów w tle pracująca koparka.

„Rozbudowa sieci wodociągowo kanalizacyjnej na terenie Gminy Ksawerów”
ul. Tymiankowa i ul. Akacjowa.

Tablica informująca o przyznanej dotacji.

W ramach inwestycji „Rozbudowa sieci wodociągowo kanalizacyjnej na terenie gminy Ksawerów” wykonawca JONTEX zakończył prace ziemne i kanalizacyjne w ul Łąkowej i ul. Polnej. Na obecnym etapie prowadzone są prace ziemne w ul. Akacjowej od strony ul. Łąkowej.

Droga z zerwaną nawierzchnią po prawej stronie betonowe kręgi.  Ulica z zerwaną nawierzchnią po prawej stronie leżą czarne rury. Ulica z zerwaną nawierzchnią. W ulicy otwór zabezpieczony elementem rozporowym w tyle pracująca koparka.

„Przebudowa dróg dla pieszych w miejscowości Ksawerów”

W ciągu ul. Zachodniej wykonawca rozpoczął układanie nowej nawierzchni z żółtej kostki brukowej.

Żółty chodnik z płotem z tyłu i ulicą z przodu. Żółty chodnik z przodu kupka piasku.

„Dostarczenie i Zamontowanie platformy zewnętrznej w budynku OSP w Woli Zaradzyńskiej przy ul. mjr Hubala 51/53”.

Rozpoczęły się prace związane z montażem platformy dla niepełnosprawnych w budynku OSP na Woli Zaradzyńskiej. Inwestycja wyniesie Gminę Ksawerów 194.832,00 zł. Wykonawca Liftprojekt Rafalik sp. komandytowa – wykonał fundament pod zamontowaną platformę.

Schody po lewej stronie po prawej stronie przygotowywane miejsce na windę.

Modernizacja parkietu na hali sportowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ksawerowie”.

Wakacje to czas inwestycji w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ksawerowie. Po wymianie oświetlenia przyszedł czas na parkiet. Wykonawca „ALBATROS” Zbigniew Matruszewski przystąpił do prac związanych z cyklinowaniem parkietu. W kolejnym etapie planowane jest lakierowanie powierzchnie parkietu. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 76.289,15 zł.

Hala po prawej stronie już cyklinowany parkiet po lewej przed cyklinowaniem. Na środku maszyna do cyklinowania. Hala po lewej stronie już cyklinowany parkiet po prawej przed cyklinowaniem. Na środku maszyna do cyklinowania. Wycyklinowana hala sportowa.

Referat Infrastruktury

ilość odwiedzin: - 693