logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Koncepcja budowy basenu

W czerwcu informowaliśmy Państwa o planach przystąpienia do prac koncepcyjno- projektowych basenu.

W związku z zakończeniem okresu wakacyjego, podczas którego na pewno część z Państwa miała możliwość skorzystania z obiektów basenowych, zapraszamy do czynnego udziału w pracach nad koncepcją. To jak będzie wyglądał basen w Ksawerowie w dużej mierze zależy od Państwa dlatego zachęcamy do przesyłania propozycji atrakcji i rozwiązań, które funkcjonują w innych obiektach i warto uwzględnić je w koncepcji. Państwa propozycje, pomysły związane z obiektami wodnymi, w szczególności te zawierające zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mail sekretariat@ksawerow.com.

Uczestnicy wakacyjnego turnusu półkolonii prowadzonych przez Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie, podczas swojej wizyty w Urzędzie Gminy Ksawerów przegłosowali budowę basenu i następnie dostarczyli swoje rysunki do Urzędu Gminy w celu uwzględnieia pomysłów w koncepcji.

Projekty uczestników półkoloniii można obejrzeć pod linkiem.

Grupa dzieci i opiekunów stoją przy wejściu do Urzędu z Wójtem Gminy Uczestnicy półkolonii siedzą na krzesłach przy stole w sali konferencyjnej Dzieci rysują projekty basenu Przy stole siedzą dzieci i rysują projekty basenu

ilość odwiedzin: - 276